محل تبلیغات شما
ا_دیشب دخترم صورتم را بوسید وتولدم را تبریک گفت مست خواب بودم ده شب چشمام باز نمی شد .صبح همسرم تولدم را تبریک گفت .مومخملی مدرسه اش دیر شده بود با اسنپ رفت اصلا ندیدمش .

.

امروز روز تولد من است بیست وسوم اردی بهشت .از صبح تلفون زنگ زده پشت خط کسی تولدم را تبریک می گوید یا اس ام اس ها می رسد از انتشارات زنگ زدند .مرد جوان و شاعری مرا برای پنجشنبه برای انجمن ادبی دعوت کرده از صبح اس ام اس های بانک آینده ، اقتصاد نوین ، بانک شهر ، بانک پارسیان تبریک های کلیشه ای فرستاده اند.خوب است آدم احساس تنهایی نمی کند . شاعر جوان می گوید شعری را برای شما آماده کرده ام ( ای کاش پشت گوشی تلفون شعر را می خواند اما نخواند ) .

.

همیشه از یک چیز ، چیز دیگری خلق می شود ، یا از یک چیز،چیزی منجر می شود من از یاد تو منجر می شوم ! از تو و هر آنجه متعلق به توست . کافیست به تو فکر کنم ، حالا منم ،یک آدم واقعی . معنای منجر عجیب جادوییست.

.

بعضی وقت ها کیف کنیم حواسمان را پرت کنیم از چشم های تند و حسود!همیشه گوش دادن به تذکرات آن دوست همه چیز بلد هم خوب نیست . باید دل رنگ دریا را ببیند .یک وقت هایی باید برای داشتن یک لحظه خوب هزار اشتباه کرد

الان باید شیراز بودم اما تهران هستم .سفرم به هفته بعد افتاد.افسوس

دانلود مداحی زینب زینب از سلیم موذن زاده اردبیلی

برای من مقصد عاشقیست ،که رسیده ام

چه گناهی کرده اند؟

، ,تبریک ,یک ,ام ,اس ,های ,را تبریک ,تولدم را ,تبریک گفت ,اس ام ,می گوید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزمرگی های یه انسان کاملا معمولی